JOŠ JEDAN USPJEH NAŠEG LIKOVNOG PROGRAMA

U petak, 22. ožujka 2024. svečano je završen još jedan likovni natječaj "Velikani hrvatske prošlosti" u organizaciji OŠ Grigora Viteza i DV Iskrica. Prvi put ove godine velikan je izabran iz svijeta sporta - bio je to Dražen Petrović, zadana likovna tehnika bila je grataž, a na natječaj je pristiglo oko 1500 likovnih radova iz cijele Hrvatske i inozemstva. Polaznica kraćeg likovnog programa našeg Vrtića Elena Jakopina osvojila je 1. nagradu u kategoriji radova predškolske djece. Čestitamo Eleni i njenoj mentorici, odgojiteljici Luciji Pejić!