Upisi / Ispisi

IZMJENA OBAVIJESTIo upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2021./2022. na području Grada Zagreba

OBAVIJEST o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2021./2022. na području Grada Zagreba

DV Petar Pan - 2021./2022. PONUDA POSEBNIH PROGRAMA

OSTVARIVANJE PRAVA NA OLAKŠICE

Poštovani roditelji,

Kako bismo mogli utvrditi cijenu vrtića za Vaše dijete na web stranici vrtića se nalazi Zahtjev za ostvarivanje prava na olakšicu. Molimo Vas da zahtjev  popunite i dostavite najkasnije do 26.02.2021. Prilog zahtjevu su IP obrasci, potvrde o stambenom kreditu/najmu stana s kopijom ugovora ,za sve članove kućanstva koji ostvaruju prihode te su navedeni na zahtjevu. Priloge niste dužni predati ako smatrate da prihodi Vašeg kućanstva prelaze 4501,00kn po članu, te ste spremni plaćati mjesečnu  akontacijsku ratu od 600,00kn u tom slučaju  na zahtjevu navedite članove kućanstva i napišite  „Pristajem plaćati 600,00kn“ te ga potpisanog predajte u računovodstvo . Molimo Vas da uz svakog člana kućanstva navedete i  njegov OIB.

Roditelji koji ne predaju zahtjev plaćati  će ekonomsku cijenu.

Za sva dodatna pojašnjenja molimo Vas kontaktirajte računovodstvo na br. Tel. 01/3701-126 ili e-mail administrator@dv-petarpan.hr

ISPISI

Poštovani roditelji,

u slučaju odlaska Vašeg djeteta iz Vrtića (zbog preseljenja, polaska u osnovnu školu ili nekog drugog razloga), molimo Vas da 15 dana unaprijed pošaljete ili dostavite popunjeni i potpisani Zahtjev za ispis  (isključivo u računovodstvo Vrtića).
Prije ispisa dužni ste podmiriti sve novčane obaveze prema Vrtiću kako bismo mogli izvršiti odjavu Vašeg djeteta iz jedinstvenog sustava Grada Zagreba (e-Matica) u kojem se ono vodi sve do službenog ispisa. U suprotnom  će se smatrati da ste i dalje aktivni korisnik usluga te vas teretiti za buduća razdoblja.
Podsjećamo Vas da uplatnice stižu tek po isteku mjeseca, pa je potrebno izvršiti uplatu i za zadnji mjesec prije ispisa djeteta.
Ispis se vrši u računovodstvu Vrtića, uz predočenje dokaza o izvršenim uplatama ili slanjem dokaza o uplati na e-mail:
 administrator@dv-petarpan.hr
Obrazac Zahtjev za ispis iz Vrtića možete preuzeti  OVDJE.
Zahtjev za ispis moraju potpisati oba roditelja.

S poštovanjem,

Računovodstvo

© 2021 Vrtić Petar Pan. Sva prava pridržana.