Prijelaz djece u drugi gradski vrtić

Dječji vrtić Petar Pan
Zagreb, Španovićeva 18

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./2021.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/cu u Dječjem vrtiću Petar Pan, a ne odgovara mu po mjestu stanovanja, ima mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić blizu mjestu stanovanja.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 16. do 27. ožujka 2020. godine u dječji vrtić koje dijete/ca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavati će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Petar Pan i kriterijima za prednost pri upisu.

RAVNATELJ/ICA

Marina Karavanić, prof.

© 2021 Vrtić Petar Pan. Sva prava pridržana.